Sigur Rós’un Black Mirror dizisinin dördüncü sezonunda yer alan “Hang The DJ” bölümünde yer alan yeni şarkıları albüm olarak yayınlandı.

Alex Somers’ın yönetmenliğini yaptığı bu bölümde arkadaşları Sigur Rós ekibi Match ve End isminde iki yeni şarkı yaptı. Bölümün konusu şöyleydi : Ellerinde “coach” şeklinde hitap ettikleri bir alet olan bireyler, içinde bulundukları dünyada kendileri için en doğru kişilerle bir bir eşleştiriliyor. Kurgulanan bu yeni dünyada, Coach, bir araya getirdiği tüm çiftlere aslında bir tüketim süresi sunuyor. Kimi zaman 24 saat, kimi zaman 5 yıl gibi bir süreyle karşılaşan bireyler, bu süreyi o kişiyle geçirmek zorundadırlar. Erkenden ayrılmaya çalışıldığında ya da süre tamamlandığı halde bir arada kalma ısrarı gösterildiğinde sistem tarafından tehditkar bir tavırla karşılaşılıyor. Tüm bunların yaşanmasının sebebi ise nihai eşleşmeyi yakalama ihtimali: %99.8!

Daha önce ise 2016 yılında yayınlanan Captain Fantastic için müzik yapmışlardı. Bu bölüm için yapılan şarkıları aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.