Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri 2018 Kazananları Açıklandı
|

Her yıl binlerce usta fotoğrafçının katıldığı Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri 2018 yılı için kazananları açıklandı.

İlk olarak 2015’te düzenlenmeye başlanan Siena Uluslararası Fotoğrafçılık Ödülleri yoluna devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen yarışmada yüzlerce ülkeden amatör ve profesyonel binlerce fotoğrafçının katıldığı yarışmada katılımcılar birçok türde konuda birbiriyle yarıştı. Siena International Photography Awards /SIPA jürisi tarafından her yıl belirlenen yarışmada ‘Hikaye Anlatımı’ kategorisinde birincilik ödülünü kazanan Bangladeşli fotoğrafçı K.M. Asad “Savaş Kurbanı” isimli eseri birinci oldu. Cox’un Bazar’sında, Asmat Ara 6 Eylül 2017’de Myanmar’da meydana gelen son şiddet olaylarından sonra açıkça travma geçiriyor. Bir önceki gece, ailesiyle birlikte Myanmar Rohingya eyaletinden Kumar Khali’den Tenkhali Rohingya mülteci kampına gelmişti. BMMYK’ya göre, 25 Ağustos 2017’den bu yana çoğunluğu Myanmar Rohingya eyaletine Bangladeş’e ulaşmak için sınırı geçmeye çalışan 646.000’den fazla mülteci kaçtığı belirtiliyor.

Amazing Winners of the Siena International Photo Awards 2018

Ödül alan fotoğraflara aşağıdan sırasıyla göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.