Her sezon birbirinden sorunlu problemler ve maceralarla karşımıza çıkan Shameless 8. sezonundan yeni bir fragman yayınlandı.

Orijinali 2004 yapımı bir İngiliz yapımına ait olan dizi 2011’deki yayınlanan ilk sezondan beri çok seviliyor. Zaman içinde de kemik bir izleyici kitlesi oluşan dizinin yeni sezonu ise gene epey maceralı geçecek gibi görünüyor.

Kullandığı uyuşturucular nedeniyle kafası bulanık olan Frank’ın sonunda ailesine yardımcı olması gerektiğini düşüneceğini göreceğimiz yeni sezonda Fiona, kendisinin iyi bir ev sahibi olmasının başka insanlar için aynı anlama gelmediğini anlaması üzerine zor kararlarla yüzleşmek durumunda kalıyor. Lip ise, ayık kalmak için elinden geleni yaparken Ian; Trevor’la aralarının düzelmesi için çabalayacak, Debbie ise kendi geleceğini kurmaya başlayacağını göreceğimiz 8. sezon, dizinin karakterleri için yeni başlangıçları müjdeliyor.

5 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak. Dizinin 8. sezonunun aşağı tarafta izleyeceğiniz fragmanda biraz daha Frank damgası vurulacağı gösteriliyor. Ve “Onlar kahraman değil, onlar bir aile” vurgusu yapılıyor.