Shameless Dizisinin 8. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Gallagher ailesinin sorunlarıyla haşır neşir olduğumuz Shameless dizisinin 8. sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Orijinali 2004 yapımı bir İngiliz yapımına ait olan dizi 2011’deki yayınlanan ilk sezondan beri çok seviliyor. Zaman içinde de kemik bir izleyici kitlesi oluşan dizinin yeni sezonu ise gene epey maceralı geçecek gibi görünüyor.

Kullandığı uyuşturucular nedeniyle kafası bulanık olan Frank’ın sonunda ailesine yardımcı olması gerektiğini düşüneceğini göreceğimiz yeni sezonda Fiona, kendisinin iyi bir ev sahibi olmasının başka insanlar için aynı anlama gelmediğini anlaması üzerine zor kararlarla yüzleşmek durumunda kalıyor. Lip ise, ayık kalmak için elinden geleni yaparken Ian; Trevor’la aralarının düzelmesi için çabalayacak, Debbie ise kendi geleceğini kurmaya başlayacağını göreceğimiz 8. sezon, dizinin karakterleri için yeni başlangıçları müjdeliyor.

12 bölümden oluşacak ve 5 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak dizinin 8. sezon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=khRWGSllNKw

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.