Shameless Dizisinin 9. Sezonundan İlk Fragman Yayında

Haşarı hayat hikayeleriyle bir çırpıda izlediğimiz Shameless 9. sezonundan ilk fragman paylaşıldı.

Orijinali 2004 yapımı bir İngiliz yapımına ait olan dizi 2011’deki yayınlanan ilk sezondan beri çok seviliyor. Zaman içinde de kemik bir izleyici kitlesi oluşan dizinin yeni sezonunda maceraların ardı arkası kesilmeyecek. Geçtiğimiz sezon kullandığı uyuşturucular nedeniyle kafası bulanık olan Frank’ın sonunda ailesine yardımcı olması gerektiğini düşündüğünü görmüştük. Fiona, kendisinin iyi bir ev sahibi olmasının başka insanlar için aynı anlama gelmediğini anlaması üzerine zor kararlarla yüzleşmek durumunda kalıyor. Lip ise, ayık kalmak için elinden geleni yaparken Ian, hastalığıyla baş etmeye devam edecek. Debbie ise yeniden geleceği için savaşırken 9. sezonun yapımcılığını yeniden Paul Abbott üstleniyor.

Shameless Season 9 Poster Trailer Release Date, Trailers, Cast, and All News

12 bölümlük yeni sezonun oyuncu kadrosunda yine Emmy Rossum ve William H. Macy, Cameron Monaghan, Jeremy Allen White, Amirah Johnson, Emma Kenney, Ethan Cutkosky, Christian Isaiah, Steve Howey ve Shanola Hampton bulunuyor. Dizi, 9. sezonuyla 9 Eylül‘de Showtime ekranlarında olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=Xyus5REdmLI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.