Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı! Gallagher ailesi geri dönüyor

Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı! Gallagher ailesi geri dönüyor

Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı. Gallagher ailesi yeni sezonla beraber geri dönüyor.

İlk sezonu 2011 yılında yayınlanan Shameless‘in en önemli karakterlerinden biri geçtiğimiz sezon veda etti. Emmy Rossum diziye “Bu akşam son bölüm. İşte sekiz yıl önce sette çekilmiş bir fotoğrafım. Bugün 110 bölüm oldu. Shameless ailesi ve sadık seyircimize minnettarım. Sevgiyle izlemeye devam edeceğim ve sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyorum.” veda ettiği yapım Mickey Milkovich ve Ian Gallagher karakterleri geri dönüyor. Yeni sezonda daha çok aile içi mücadele ve ayrılıklarla geçecek. Hapisten çıkan Ian ve Mickey ise karmaşık ilişkilerinde bazen kötü zamanlar bazen iyi zamanlar olacak. Cameron Monaghan (Ian Gallagher) ikili arasındaki ilişkiyi şöyle özetliyor: “Her romantik ilişkideki gibi, sağlıklı bir mesafe ve ayrılığa ihtiyacınız olabiliyor. Ancak bu durum ikisine de yetmiyor. Zorlu ve sorunları olan bir yerde mücadele etmeye çalışıyorlar. Şimdi, insanların Shameless’teki sorunları üzerinde çalışıyorlar ve sorunları nasıl çözeceklerini göreceğiz.” diyerek özetliyor.

Shameless 10. sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezonda kimler yer alacak?

Shameless 10. sezon ne zaman başlıyor? Yeni sezonda kimler yer alacak?

Öncelikle diziyi kısa bir özetlersek; John Wells’in yazdığı ve Paul Abbott projesi olarak çevrilen Shameless dizisi, alkolik bir baba, evi terk eden anne ve 6 çocuğun hikayesi. diyebiliriz. Birçok olayın geçeceği dizinin yeni sezonunda kadrosunda William H. Macy, Jeremy Allen White, Cameron Monaghan, Ethan Cutkosky, Emma Kenney, Noel Fisher ve Kate Miner yer alıyor. Yeni sezonda diğerleri gibi 12 bölüm sürecek.

Shameless 10. sezon 3 Kasım 2019 tarihinde Showtime ekranlarında yayınlanacak.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.