Sex Education 2. sezon senaryosuna dizinin oyunculardan gelen tepkiler

Netflix’in yeni komedi serilerinden Sex Education 2. sezon prodüksiyon ve senaryo okuma seansları başladı. Dizinin onayı şubat ayında verildiğinde sizlerle paylaşmıştık.

Gençlik dizisi olarak yayınlanan İngiliz yapımı dizinin ilk sezonu büyük bir ilgi görmüştü. Bir ergenin büyüme dönemi hikayesine odaklanan dizinin ilk sezonunda 11 Ocak’ta başlayıp 8 bölüm sürmüştü. Dizinin ilk sezon konusu: “Seks terapisti annesinin yanında yaşayan tecrübesiz genç Otis, Moordale Lisesi’ne gidiyor. Lise içinde geçen günlerinde ailesinden öğrendikleriyle beraber umutsuz öğrenciler için okulda bir Seks Terapisi kliniği kurmaya karar verir. Bu sırada aslında kendisinin de bir terapiye ihtiyacını keşfeden bu gencin maceraları” böyleydi. Laurie Nunn’ın yaratıcılığını yaptığı dizide Asa Butterfield, Gillian Anderson, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa, Emma Mackey, Kedar Williams-Stirling ve Aimee-Lou Wood gibi oyuncular yer alıyordu.

sex education 2 sezon ne zaman netflix izle

Yapımcılığını Jamie Campbell, Ben Taylor ve Sian Robins-Grace’in yaptığı dizinin ilk sezon yönetmenliklerini Kate Herron ve Ben Taylor üstleniyordu. Yeni sezonunda birkaç farklı oyuncunun da katılacağı dizinin tarihiyle ilgili Netflix tarafından kesin bir bilgi verilmese de 2019 sonları yada 2020 başlarında gösterilmesi bekleniyor. Sex Education 2. sezon senaryosuna oyuncular tarafından verilen tepkileri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Eddie Redmayne’lı Animasyon Early Man’den İlk Fragman

Oscar ödüllü Wallace and Gromit filminin yönetmeni Nick Park‘tan Early Man adlı…

Better Call Saul 4. Sezon Tarihi ve Detayları Belli Oldu

Breaking Bad‘in spin off’u Better Call Saul 4. sezon tarihi belli oldu.…