Sevimli Korsanımız Jack Sparrow Geri Dönüyor

Super Bowl sayesinde hasret kaldığımız dizi ve filmlerin yeni videoları yayınlanmaya devam ediyor. Sırada ise Pirates of the Caribbean ( Karayip Korsanları ): Dead Men Tell No Tales ‘in yeni videosu bulunuyor.

Filmde neler olacak ?

Serinin 5. filminde hikaye kaldığı veya zorla devam ettirildiği yerden devam ediyor. İçimizden ne gerek var desek bile Kaptan Jack Sparrow ( Johnny Deep)’in ve diğer korsanların komedi ve macerasını izleyeceğimizi biliyorum.

 

Orlando Bloom’un Will Turner karakteriyle döndüğü filmde hikayenin kötüsü olarak ise Javier Bardem‘i görüyoruz. Onlara Geoffrey Rush, Kaya Scodelario, Paul McCartney ve Brenton Thwaites gibi isimler eşlik ediyor. Jack Sparrow’u Poseidon’un üç çatallı mızrağını ararken izleyeceğimiz yeni Pirates of the Caribbean filminin yönetmenliğini ise Joachim Rønning – Espen Sandberg üstleniyorlar. 26 Mayıs 2017’de vizyona giriyor. Dead Men Tell No Tales’in yeni videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.