Scarlett Johansson ile Dövüş Sanatları : Ghost in the Shell’den Yeni Video

Uzun bir süredir heyecanla beklenen Ghost in the Shell‘den yeni bir video daha yayınlandı. Bu videoda Scarlett Johansson‘u düşmanına karşı verdiği dövüş sahnesine tanıklık ediyoruz.

Masamune Shirow tarafından 1989’da manga olarak yaratılan Ghost in the Shell bunun ardından anime olarak izleyiciler karşısına çıktı. Scarlett Johansson ile tartışmalar oluşturan Ghost in the Shell’de ana kahraman olarak karşımıza Major Kusanagi çıkıyor. Aslen bir cyborg olan bu karakter Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor.

Yönetmenliğini Rupert Sanders‘ın üstlendiği ve diğer rollerde Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Pilou Asbæk, Kaori Momoi, Chin Han, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Yutaka Izumihara ve Tuwanda Manyimo gibi isimleri kadrosunda barındıran film 31 Mart’ta vizyona girecek. Scarlett Johansson ile dövüş sanatlarına giriş bölüm 1’i aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Buradan da filmde kullanılan Shell’in nasıl oluşturulduğuna bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.