Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Savaşçı dizisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Savaşçı ne zaman başlayacak? Savaşçı 77 bölüm ile çok yakında yeniden FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Savaşçı 76. bölüm özeti:

Savaşçı 76. bölüm resmi özet şöyle: “Astsubay Bayram Bayat yere döşenmiş olan bombayı fark etse de, Velid’in butona basmasıyla bombalar infilak eder. Her şeye şahit olan Kağan ve Yörük Haydar arkadaşlarının akıbetini öğrenmek için acele ederler. Ancak çatışma seslerinin duyulduğu köydeki teröristleri de durdurmak zorundadırlar. Karargahta ise Kılıç Timi’yle irtibat kurulamadığı için endişeli bekleyiş sürerken, Üsteğmen Funda’nın bir ayrıntıyı göz ardı etmemesi olayların seyrini değiştirecektir.

Melik’i ortadan kaldırmaya kararlı olan Yüzbaşı Kağan Bozok ve Yüzbaşı Haydar Bozkurt beklenmedik bir şekilde ele geçirdikleri bir bilgiyi değerlendirirler ve hemen harekete geçerler. Ancak Türk Askeri’nin peşine düştüğünü anlayan Melik, kurtulmak için hamlesini yapar. Fakat işler beklediği gibi gitmez. Kağan ve Haydar Yüzbaşı’yı karşısında gören Melik çılgına dönse de, onun için artık yolun sonudur.”

Dizi FOX TV yayın akışında yerini aldı. Yeni bölümüyle önümüzdeki hafta sürecek dizinin çekimleri ise Konya, Ankara veya Eskişehir’de çevresinde gerçekleşiyor. Dizinin başrol oyuncusu Berk Oktay, yaz arasının uzun sürdüğünü fakat kanal için tanıtımların tamamlandığını açıkladı. 20 Eylül tarihinde çekimleri başlayacak yeni sezonun Ekim ayının ilk veya ikinci haftasında yayınlarına devam edeceği belirtiliyor.

Savaşçı 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayında değil.

https://www.youtube.com/watch?v=xZuLHE6RUcI

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Oyuncular: Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.