Savaşçı 73. bölüm izle! Savaşçı son bölüm izle! Kılıç Timine ilginç tuzak!

Savaşçı 73. bölüm izle! Savaşçı son bölüm izle! Kılıç Timine ilginç tuzak!

Savaşçı 73. bölüm izle! Savaşçı 74. bölüm 12 Mayıs pazar günü FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Savaşçı 73. bölüm özeti:

Savaşçı 73. bölüm resmi özet şöyle: “Elsa sırtından vurduğu Haydar’ın kafasına da ateş etmek için nişan alırken, Yüzbaşı Kağan onu durdurmak için son hamlesini yapar. Ancak gerilimin gittikçe yükseldiği o anlarda artık her şey pamuk ipliğine bağlıdır… Diğer tarafta teröristlerle çatışan Kılıç Timi’nin ise Kağan ve Haydar Yüzbaşı’larla irtibatı kesilir. Kılıç Timi panikle komutanlarının akibetini öğrenmeye çalışırken, haberi alan Albay Kopuz hemen harekete geçer…

Babası tarafından alıkonan Melik ise öfkeden deliye döner. Elsa’nın yanına gitmek için her türlü yolu denerken, babasının bölgedeki gücünü ele geçirmek için gözünü kırpmadan gerekeni yapacaktır. Bu arada gelen bir istihbarat karargahı alarma geçirir. Kutalmış Paşa ve Albay Kopuz operasyon için düğmeye basarken, gelişen beklenmedik olaylar Kılıç Timi’nin büyük şok yaşamasına sebep olacaktır.”

Dizi FOX TV yayın akışında yerini aldı. Yeni bölümüyle önümüzdeki hafta sürecek dizinin çekimleri ise Konya, Ankara veya Eskişehir’de çevresinde gerçekleşiyor.

Savaşçı 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayında değil.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Oyuncular: Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Uğur Biçer, Bahadır Vatanoğlu

Aşağıdaki oynatma listesi ile son bölümü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.