''Sarıl Bana Kardeşim!'' Çünkü Drake&Josh Geri Dönüyor!

”Sarıl Bana Kardeşim!” Çünkü Drake&Josh Geri Dönüyor!

Çocukluğumun en güzel detaylarından biriydi Drake&Josh. Nickelodeon ekranlarında yayın saatlerini asla kaçırmaz,aynı bölüm bile verilse tekrar tekrar izlerdim. 2004 yılında yayınlanmaya başlayan dizi toplam 4 sezon (57 bölüm) ardından 2007 yılında yayın son bulmuştu fakat geçenlerde başrol ”Drake Bell” in youtube hesabından oynadığı karakter ”Drake Parker” ağzıyla yayımladığı iki adet video var ki Drake&Josh severlere üzücü bir haber veriyor ama bu haber Drake&Josh’ın tekrardan ekranlarda görülebilme ihtimalini de beraberinde getiriyor.
Drake&Josh Dizisi
   İlk videoda Drake Parker, dizide babası olan ”Walter”ın kayıp olduğu haberini aldığını ve onu San Diego ve civarında görenlerden fotoğraf/video materyalleri istiyor. Ayrıca babasının bulunması için herkesin #whereswalter adındaki hashtag altında birleşmesini istiyor.
Umuyoruz ki bu arayış amacına ulaşır ve biz de ekranlarda  onların bu arayışına tanıklık ederek çocukluğumuzun nostaljisini yaşarız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.