Çocukluğumun en güzel detaylarından biriydi Drake&Josh. Nickelodeon ekranlarında yayın saatlerini asla kaçırmaz,aynı bölüm bile verilse tekrar tekrar izlerdim. 2004 yılında yayınlanmaya başlayan dizi toplam 4 sezon (57 bölüm) ardından 2007 yılında yayın son bulmuştu fakat geçenlerde başrol ”Drake Bell” in youtube hesabından oynadığı karakter ”Drake Parker” ağzıyla yayımladığı iki adet video var ki Drake&Josh severlere üzücü bir haber veriyor ama bu haber Drake&Josh’ın tekrardan ekranlarda görülebilme ihtimalini de beraberinde getiriyor.
   İlk videoda Drake Parker, dizide babası olan ”Walter”ın kayıp olduğu haberini aldığını ve onu San Diego ve civarında görenlerden fotoğraf/video materyalleri istiyor. Ayrıca babasının bulunması için herkesin #whereswalter adındaki hashtag altında birleşmesini istiyor.

 İkinci videoda ise Walter’ın görüntülendiği birkaç videoyu bizimle paylaştıktan sonra dizideki bir başka karakter olan Helen de Walter’ın bulunması için bir çağrıda bulunuyor.

Umuyoruz ki bu arayış amacına ulaşır ve biz de ekranlarda  onların bu arayışına tanıklık ederek çocukluğumuzun nostaljisini yaşarız!