Şampiyon 3. bölüm fragmanı yayınlandı! Şampiyon 2. bölüm izle

Şampiyon 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Şampiyon’un 3. bölümü 26 Eylül çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin bir önceki bölüm özeti:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 2. bölüm resmi özeti: “Suna yaşadığı şaşkınlık ve öfke nedeniyle, gerçekleri Fırat’ın yüzüne vurunca, Güneş duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Kahramanı olarak gördüğü “Şampiyon” babasının birini öldürmüş olduğu gerçeğiyle yüzleşmek hiç kolay olmayacaktır Güneş için… Şimdi Fırat, yıllardır kaçmaya çalıştığı geçmişiyle, ölümüne sebep olduğu Necdet Suphi’nin yıkılmış ailesiyle karşı karşıyadır. Üstelik oğluna bu durumu açıklamak hepsinden daha ağırdır şampiyon için… Kafkas’ın yıllar sonra birdenbire karşılarına çıkışı, Özer ailesinde infial yaratır. Babasının ölümüyle yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Kerem’in öfkesi, Kafkas’ı karşısında gördüğü andan itibaren daha da kontrol edilemez bir hal alır.

Suna yeğeninin öfke ve intikam hırsıyla yanlış bir şey yapmasına engel olmaya çalışırken bir yandan da meslek etiği ve abisinin acısı arasında kalmıştır. Yıllar önce yaptığı hata, Fırat’ın elinden mesleğini, itibarını, tüm hayallerini aldığı yetmezmiş gibi, şimdi de oğlunun iyileşme umudunu elinden almak üzeredir. Fakat ne pahasına olursa olsun oğlu için ayakta kalmaya yemin etmiş olan Şampiyon’un pes etmeye niyeti yoktur. Fırat oğlunu iyileştirmek için canhıraş mücadele etmeye devam ederken yıllardır sakladığı büyük sırrın, Kafkas’ın gelişiyle ortaya çıkmasından çekinen Tansel, hiç vakit kaybetmeden kozlarını oynamaya başlar. Şampiyon Kafkas için en zorlu rakibi, geçmişi ile dövüşeceği zorlu bir raund daha başlamıştır artık…”

Dizinin yeni bölümü ise TRT 1 yayın akışında yerini aldı. Yeni bölüm 26 Eylül 2019 çarşamba günü başlayacak. Dizinin yeni bölümü salı günü TRT 1 ekranlarında olacak.

Dizinin Oyuncuları

Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı

Şuradaki oynatma listesi ile son bölümünü tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Şampiyon 3. bölüm fragmanı yayında mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Kızım 23. bölüm full HD izle! Kızım 24. bölüm fragmanı yayında!

Kızım 24. bölüm 22 mart cuma günü TV8 ekranlarında yeni bölümüyle devam…

21 Mart İlkbahar Ekinoksu 2019! 21 Mart İlkbahar Ekinoksu Nedir?

Mart ayının sonlarında gerçekleşen 21 Mart Ekinoksu nedir hep beraber bir göz…