İstanbul’un kısıtlı konser hayatını bir şölene çeviren adeta evimizde hissettiğimiz Salon İKSV yeni sezon programını açıkladı.

Bu tür mekanların sayısının artması zor. Ancak elimizde bulunan bu mekanları ayakta tutmak için sevdiğimiz grupları dinlemeye veya yeni bir müzik grubunu keşfetmeye orada olmaya çalışmalıyız. 22 Eylül’de kapılarını açacak ve kadrosunu sağlam tutan müzik mekanı Salon İKSV’nin ilk açıkladığı isimler şöyle :

Roosevelt’le ile 22 Eylül’de başlayacak şölen ise  11 Ocak 2018’teki Wild Beasts konserine kadar devam edecek. 65 Days of Static, Anna RF, Anthony Strong, Chad Lawson, Com Truise, Douglas Dare, Flunk, Forest Swords (Live), Hidden Orchestra, Julie Byrne, Kamaal Williams Ensemble, Liars, Lola Marsh, Makaya Mccraven, Mammal Hands, Minor Empire, Moses Boyd Exodus, Nathan Fake, Olöf Arnalds, Papooz Roosevelt, Siv Jakobsen, Sleep Party People, Washed Out, Wild Beasts ve Zoe Keating gibi bir kadroyla görüşmek için biletlerinizi önceden temin etmenizi öneririz. Konser biletleri ise 10 Ağustos’ta satışa çıkacak biletler ve ayrıntılar için Salon İKSV‘nin sitesine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…