Robert Pattinson, yeni Batman mi oluyor? Vizyon tarihi açıklandı

Robert Pattinson, yeni Batman mi oluyor? Vizyon tarihi açıklandı

Yeni Batman filmi için seçmeler devam ediyor. Yönetmen bu film için Robert Pattinson ve Nicholas Hoult ikilisinden seçecek.

Twilight (Alacakaranlık) filmiyle büyük bir çıkış yapan ismin yeni Batman olacağı konuşuluyor. Hatta siz onu Harry Potter veya son filmi High Life’ta izlemiş olabilirsiniz. Ama şimdilik bunların bir önemi yok çünkü yönetmenliğini Matt Reeves‘in üstleneceği yeni Batman filminde şimdilik iki aday bulunuyor. Bu adaylar hakkında konuşan kim olduğu belirtilmeyen bir kişi yeni Batman rolünün kim olacağını Variety adlı haber sitesine açıkladı. Robert Pattinson ve Nicholas Hoult’un isimlerinin geçtiği bu listede Pattinson birinci tercih olarak bekliyor.

yeni batman robert pattinson

Robert Pattinson, Batman mi oluyor?

Warner Bros.’tan henüz bir resmi açıklama gelmedi. Ancak, DC Comics ve Warner Bros. tarafından bu yaz aylarında prodüksiyon öncesi aşamaların başlayacağı söyleniyor. Fakat henüz resmi bir başlama tarihi bulunmuyor. Eğer bu doğru olursa Pattinson’u yeni Batman olarak izleyeceğiz. Batman’i son olarak beyaz perdede Ben Affleck canlandırmıştı. Yeni film içinde onun adı konuşuluyordu. Ancak son olarak Ben Affleck’in kişisel sebeplerle projeden ayrıldığını açıklamıştı. Yönetmen projenin üretim aşaması için Planet of the Apes filminde de ortak olduğu Dylan Clark ile beraber çalışıyor.

Bu film Batman’in ilk ortaya çıktığı dönemlere odaklanacak. Diğer filmlerde Batman’in dedektiflik yeteneği ön plana çıkarılmadığını belirten Reeves, bu sefer noir tarzında ve Batman’in dedektiflik yeteneğine odaklı bir film çekeceğini belirtiyor. Filmin çekimleri bu yılın sonlarına doğru başlayacak. The Batman filmi, 21 Haziran 2021’de sinemalarda vizyona olacak.

Kaynak (Source)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.