Başrolde Robert Downey Jr.'ın oynadığı Dolittle fragmanı yayınlandı!

Başrolde Robert Downey Jr.’ın oynadığı Dolittle fragmanı yayınlandı!

Robert Downey Jr. başrollü Dolittle filminden ilk fragman yayınlandı. Marvel Sinematik Evreni’nin Demir Adam’ının yeni filmi geliyor.

Sinemaya defalarca uyarlanan ‘The Voyage of Doctor Dolittle‘ adlı kitap serisinin yeni versiyonu geliyor. Filmin başrolünde Marvel evreninden Demir Adam yani Tony Stark olarak tanıdığımız Robert Downey Jr. yer alıyor. Hugh Lofting’in 1920’li yıllara ait çocuk kitaplarından, hayvanlarla konuşabilen doktor karakterinden yola çıkan film, 1967 yılında aynı isimle müzikal olarak sinemada gösterilmişti. 1998 ve 2001 yıllarında ise Eddie Murphy’nin başrolünde olduğu yeniden uyarlama bir serisi de bulunan hikayenin yeni filminde birçok tanınmış isim yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: Iron Man filminin başrolü Robert Downey Jr’ın deneme çekimi (Video)

Başrolde Robert Downey Jr. başrollü Dolittle filmi 17 Ocak 2020 tarihinde vizyonda!

Yapımı için 175 milyon dolar harcanan filmde hayvanlarla konuşabilen ve insanlardan ziyade onları tedavi edebilen Doktor Dolittle’ı başından geçen olaylar anlatılıyor. Yedi yıl önce karısını kaybettikten sonra Kraliçe Victoria’nın İngiltere’si zamanında veteriner hekimi olan ilginç Dr. John Dolittle (Downey), yalnızca şirket için egzotik hayvanlarla ilgili çalışıyor. Fakat genç kraliçe ağır hastalandığında. Efsanevi bir adaya yola çıktıktan sonra eski rakipleri geçip harika yaratıkları keşfettiğinde zekâsını ve cesaretini yeniden kazanacaktır.

Filmin kadrosunda ise Antonio Banderas ve Michael Sheen ile Rami Malek, Octavia Spencer, Kumail Nanjiani, John Cena, Emma Thompson, Marion Cotillard, Ralph Fiennes, Selena Gomez, Tom Holland ve Craig Robinson sesleriyle bulunuyor. Dolittle filmi 17 Ocak 2020 tarihinde vizyona giriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.