Bilim kurgunun atası saydığım(ız) “Alien” serisinin yönetmeni Ridley Scott yeni Alien filmini çekmeye hazırlanıyor. Ancak Alien’dan önce “Prometheus 2”yi çekeceğini söylemişti.

Senaryosunu Neill Blomkamp’ın üstleneceği yeni Alien filminin yapımcılığını Ridley Scott üstlenecek. Fakat Prometheus’un çekimlerine 2016’nın ilk aylarında başlayacaklarını duyduğumuzdan, Alien için uzun bir süre daha bekleyeceğiz gibi görünüyor. Her ne kadar bir Alien serisi olmasa da, Prometheus’un devam filminin düşüncesi de bizi heyecanlandırmaya yetti. Ne de olsa Ridley abimizin elinin değdiği bilim kurgu kendini izletiyor.

Prometheus_movie

 

Prometheus 2’yi 2017’de ekranlarda göreceğimiz söylenirken, “Alien 5”ta Sigourney Weaver’ın oynayacağı da söylentiler arasında; dedikoduları kendisi de reddetmemesine rağmen henüz kesin bir şey de yok imiş. Alien filminin yıldızı Sigourney ablamız 1986 yılının “Aliens” filmindeki performansıyla Oscar kazanmıştı, başrol olarak ondan başkasını görmek de zor olacaktır Alien hayranı bizler için. Alien 5 filminin çekimlerine 2017 yılında başlanacağı ve 2018 yılında bizlerle olacağı söyleniyor. Dört gözle bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…