Ridley Scott Blade Runner'ın Devamını Çekmeyi Planlıyor

6 Ekim’de vizyona girecek Blade Runner 2049‘ın attığı gişe rakamlarının ardından Ridley Scott seriye devam edeceğini açıkladı.

Yönetmenliği Denis Villeneuve‘nun yaptığı filmde efsaneyi başlatan Harrison Ford, Ryan Gosling‘e eşlik edecek diğer isimler de Jared Leto, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Mackenzie Davis ve Barkhad Abdi’yi görmüştük. Blade Runner 2049 ise Box Office’de ise 31.5 milyon dolarlık bir gişeye ulaşmıştı.

blade-runner-2049-movies

Jóhann Jóhannsson’un da müziklerini yapacağı filmde şunlar anlatılıyor : “İlk filmde yaşananların üzerinden 30 yıl geçtikten sonra yeni Blade Runner, LAPD polis memuru K, toplumdan geriye kalanları alt üst etme potansiyeline sahip bir gizemi açığa çıkarır. K’nin bu keşfi onu 30 yıldır kayıp olan eski LAPD memuru Rick Deckard’ı bulma görevine sürükler. ” Digital Spy adlı platforma konuşan Ridley Scott “Filmin devamının geleceğini umarım. Bence bir başka hikaye daha olabilir. Bunu geliştirmek ve uygulamak için hazırım. Bittiğinde oralarda olacağım. ” diyerek müjdeli haberi veriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…