Ridley Scott Yapımı “All The Money In The World”den Fragman

Ridley Scott‘un yönetmenliğini yaptığı “All The Money In The World”den fragman yayınlandı.

Ridley Scott‘ı Alien, Black Hawk Down, American Gangster, Prometheus ve Blade Runner gibi filmleriyle zaten tanıyoruz. Geçtiğimiz aylarda ise Blade Runner yapımını Blade Runner 2049 yapımı ile seriye bir başka noktaya getirmeyi başarmıştı. Kevin Spacey’nin yaşanan taciz olayları ardından çıkarıldığı filmden o sahneler ise silinmiş ve değiştirilmişti.

All The Money In The World

Filmin konusu ise şöyle : Amerika’nın sayılı zenginlerinden olan John Paul Getty’nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır. Fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. John Paul Getty Jr.’ın annesi Gail, fidye için milyarder kayınperderine gider. Ancak John Paul Getty cimriliğiyle ünlenmiştir ve fidyeyi fazla yüksek bulur. Oğlunun hayatını kurtarmak isteyen Gail, parasına düşkün fabrikatör dede John Paul Getty ve fidye isteyen suçlular arasında ortak noktayı bulmak bir hayli zor olacaktır. Bu süreçte ise John Paul Getty Jr.’ın hayati tehlikesi her geçen saniye artıyor.

25 Aralık’ta Amerika’da vizyona girecek ve aynı zamanda 3 Altın Küre adaylığı da bulunan All the Money in the World ‘ün son fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…