Ricky Gervais’in Dizisi After Life 2. Sezon Onayını Netflix'ten Aldı! (Video)

Ricky Gervais’in Dizisi After Life 2. Sezon Onayını Netflix’ten Aldı! (Video)

İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais’in geçen ay Netflix’te yayınlanan After Life dizisine 2. sezon onayı verildi.

Kendi tarzıyla dikkat çeken komedyeni başrolünde bulunduğu dizinin ilk sezonu çok konuşuldu. Stand-up’larından farklı bir karakterde gördüğümüz isim bu diziyi yazıyor, yönetiyor ve oynuyor. 6 bölümlük ilk sezonuyla drama ve komedinin birleştiği hüzünlü bir hikaye anlatılıyor. Dizinin konusu şöyle: “Tony’nin karısı bir gün beklenmedik bir şekilde öldükten sonra, kibar erkek arkadaşı acısını atlatabilmek için eski yaşam tarzını değiştirip istediğini yapmaya çalışıp ağzına geleni söylüyor. Böylece kendini güçlü hisseden Tony’i eski iyi haline döndürmeye çalışan çevresiyle olan maceralarını anlatıyor.”

after life dizi 2019 fragman 1 sezon netflix izle

İlk sezonu 6 bölüm süren dizinin oyuncu kadrosunda Penelope Wilton, David Bradley, Ashley Jensen, Tom Basden, Tony Way, David Earl, Joe Wilkinson, Kerry Godliman, Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan gibi isimler yer alıyor. Gervais’in Charlie Hanson ile beraber yapımcılığını üstlendiği dizinin onayı Netflix tarafından verildiği belirtildi.

After Life dizisinin 2. sezonunun 2020’de yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.