Efsane Geri Döndü: Rick Astley'in Yeni Albümü Beatiful Life Raflardaki Yerini Aldı

Efsane Geri Döndü: Rick Astley’in Yeni Albümü Beatiful Life Raflardaki Yerini Aldı

11 Sene sonra 2016 yılında çıkardığı 50 albümüne aldığı geri dönüşlerin ardından kendini tekrar özletmemeye kararlı olan İngiliz pop şarkıcısı, 2 yıl aradan sonra tekrardan bizlerle.

31 yıl önce 1987’de Never Gonna Give You Up diyerek hayatımıza giren Rick Astley, 9. albümü Beatiful Life‘ı bugün bizlere sundu. BMG etiketi ile yayınlanan albüm 12 şarkıdan oluşuyor. Şarkıların hepsi Rick Astley’e ait.

Beatiful Life’ın çıkışının ardından Rick Astley, Bilboard‘a röportaj verdi; “Tüm turnelerden sonra eve gittik ve küçük odama girdim. Orada sadece eğlenmek için müzikle uğraştım.  Başka bir kayıt yapmayı düşünmüyordum, sanırım bir süreliğine de o odada bulunmamıştım. 50’den beri biraz güvendeydim çünkü gerçekten sevdiğim birkaç şarkıyı gürültülü bir şekilde çaldım ve düşündüm ki; Doğru, tekrar bir kayıt başlatacağım. Kayıtları epeyce canlı bir şekilde çaldık ve bu bana belirli yaşlardaki insanlar hakkında bir tür fikir aşıladı. Bir konsere geldiler ve hala ayağa kalkıp dans etmek ve kıpırdanmak istiyorlardı. Son kayıtta ‘Beautiful Life’ şarkısını çalacağımı sanmıyordum çünkü dans edebileceğiniz bir şey yapmaya çalışan 50 yaşında bir erkek olmanın bilincinde olduğumu düşünmüştüm. Ama daha sonrasında birazcık yol kat ettiğimde, insanların şarkılar ile dans etmek istediklerini gördüm.”

Rick Astley’in Avrupa turnesi için bilet almak isterseniz buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.