Red Dead Redemption 2'den İlk Fragman

Rockstar Games’in 2010 yılında bir nevi 2004’te çıkardığı “Red Dead Revolver” isimli oyunun devamı niteliğinde çıkardığı “Red Dead Redemption”un ikinci versiyonundan ilk fragman yayınlandı. Yayınlandığında kimse bu kadar ilgi çekeceğini düşünmemiş. Ancak 2 ay içinde 5 milyonluk bir satış rakamına ulaşan oyun o yıl yayımlanan Xbox 360 ve PlayStation 3 konsolları arasında 3. sıraya yükselmişti. Ardından Rockstar Games oyun için 5 indirilebilir içerik yayınlamış bunları ise tek bir diskte ” Red Dead Redemption: Undead Nightmare” adı ile yayınlamıştı.

Peki konusu neydi ?

1911 yılının Vahşi Batı’sında, ABD ile Meksika sınırları civarında geçmektedir. Eski bir kanun kaçağı olan John Marston’ın ana karakter olarak yer aldığı oyunda; eşi ve çocukları devlet tarafından rehin alınan Marston’un, eski çete üyelerini yakalamak için verdiği mücadele konu edilmektedir.

Aradan geçen 6 yıl arasında geçtiğimiz günlerde firma önce birkaç görüntü paylaşmış ve herkesi heyecana sürüklemişti. Kısa süre sonra bunun Read Dead Redemption 2 olacağını belirttiğinde ise herkes fragmanı merak ediyordu. İşte o fragman şimdi sizlerle :

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…