|

Red Dead Redemption 2’den Fragman Yayınlandı

Rockstar Games‘in efsanevi oyunlarından Red Dead Redemption 2‘nin fragmanı yayınlandı.

18 Mayıs 2010 yılında PlayStation 3, Xbox 360 platformlarına gelen oyun kısa süre içinde belirli bir hayran kitlesi kazanmayı başarmıştı. Oyunun konusu; 1911 yılının Vahşi Batı’sında, ABD ile Meksika sınırları civarında geçmektedir. Eski bir kanun kaçağı olan John Marston’ın ana karakter olarak yer aldığı oyunda; eşi ve çocukları devlet tarafından rehin alınan Marston’un, eski çete üyelerini yakalamak için verdiği mücadele konu edilmekteydi. 100 üzerinden genel olarak 95 verilen ilk oyunun satış rakamları ise 5 milyondan fazladır.

Red Dead Redemption 2‘da ise kanun kaçağı Arthur Morgan’ın ve Van der Linde çetesinin hikayesini oynayarak yön vereceğiz. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek oyunun çıkış tarihi ise 2018’nin bahar dönemi olarak gözüküyor. Bu sefer daha iddialı gelen ve çok oyunculu da oynanabilecek oyunun ilk fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.