Red Bull’un yeni serisi Canlı Sahne’nin bu seferki konuğu Selda Bağcan & Boom Pam olacak.

Türk halk müziğinin efsane seslerinden Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. 27 Eylül Çarşamba günü, saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınlanacak konser, www.redbull.com/canlisahne adresinden izlenebilecek. Selda Bağcan sahneye geçen yıl Primavera’da da beraber sahne aldığı İsrailli sörf rock grubu Boom Pam ile çıkacak. Elijah Wood ve Mos Def’in de hayranlığıyla tekrar kendisinden söz ettiren efsanevi müzisyenin bu konseri için yarışmaya katılmanızı tavsiye ederiz.


70’li yıllara damgasını vurduktan sonra İngiliz Rolling Stones dergisinin ‘100 Yılın En İyi 100 Kadın Vokali’ gibi önemli listesinde yer alan, Selda Bağcan, Red Bull Canlı Sahne’nin ikinci konuğu oluyor. 27 Eylül Çarşamba günü saat 21.00’da Zorlu PSM Studio’dan canlı yayınlanacak ve www.redbull.com/canlisahne adresi üzerinden izlenecek konserde Bağcan’a Boom Pam eşlik edecek.

15-16 Aralık’ta Mix Festival’de Zorlu PSM’de de göreceğimiz Selda Bağcan & Boom Pam’ı bu etkinlikte kaçıranlar oraya da şimdiden o etkinliğe de göz atabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…