Red Bull Can You Make It‘e Katılmak İçin Son Gün!

60’ı aşkın ülkeden 200’den fazla öğrenci takımının bulunacağı Red Bull Can You Make It‘e başvurmak için bugün son şansınız.

Avrupa’yı yedi günde en iyi şekilde ve en hızlı ben gezerim diyorsan dikkatli ol. Çünkü bu yarışmada para yerine Red Bull geçiyor.  60 farklı ülkeden 200 takımın yer alacağı büyük macera 10 Nisan’da Avrupa’nın beş farklı şehrinden başlıyor. Sonrasında ise 17 Nisan’da belirli kontrol noktalarından geçip Amsterdam’da bitiyor.  Budapeşte, Madrid, Manchester, Roma ve Stockholm’den birine davet ediliyor ve 1000 km’den fazla yol katedeceksiniz. Sadece bitiş noktasına varmakla değil Kontrol Noktası Mücadeleleri, Sosyal Takip ve Macera Listesi’nde yazılı görevleri tamamlamaları da yapmanız gerekiyor. Üç kişilik arkadaş grubunla neden bu yarışmada olmak istediğini anlattığın 1 dakikalık videoyla başvurunu yapabiliyorsun.

Red Bull Can You Make It

Bitiren takımın ödülü ise sürpriz olacağı belirtiliyor. 15 Şubat’ın ilk saatlerine kadar sürecek olan başvurularınızı için https://canyoumakeit.redbull.com/tr adresine yollayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…