Recep İvedik 7 filminin konusu belli oldu! Şahan Gökbakar açıklaması

Recep İvedik 7 filminin konusu belli oldu!

Recep İvedik 6 filminin yayınlanmasından kısa süre sonra Recep İvedik 7 filminin konusu henüz şimdiden belli oldu. Film 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girdi ve daha ilk haftasındaki 3 günde 1.006.437 izleyiciyle açılış yaptı.

Yeni filmle ilgili bilgilere geçmeden önce Recep İvedik 6’nın konusu: Filmin baş karakteri evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’da kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar. Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar. Bu alışık olmadığı vahşi dünyada karşılaştığı tüm zorluklara karşı kendine has yöntemleriyle mücadele eden Recep’in başına yine birbirinden ilginç ve komik olaylar gelecektir.” şöyle.

İlginizi Çekebilir: Netflix Recep İvedik’in yeni filmi için 3.5 Milyon Euro teklifte etti!

Recep İvedik 7 filminin konusu ne olacak?

Şahan Gökbakar bu film sonrasında Ekin Olcayto ile röportaj yapıp yeni filmin konusuyla ilgili olarak “Benim olaya bakış açım, özellikle dördüncü filmden sonra şu hal aldı: Biz şimdi Recep’i daha eğlenceli nereye yollayabiliriz, hangi ortamın içine sokabiliriz. Daha komiğini çıkartabileceğimiz… Filmlerdeki genel matematiğimiz şu: Recep’i ait olmadığı bir dünyanın içine koyuyoruz ve Recep o dünyayı fethediyor.” şunları belirtti. Buna ek olarak ise şimdiki planında karakter Recep’i Uzak Doğu’ya yollayacağının altını çizdi. Recep İvedik 6’nın IMDb puanı şimdiden 2.5 civarında dolaşıyor.

Fakat bu filmde Uzak Doğu yerine Avustralya ya da Yeni Zelanda’ya gidebileceği söyleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.