Recep İvedik 6, Karakomik Filmler ve Mucize 2: Aşk Sadece Sinemalarda!

Yapımcı ve dağıtımcılar Recep İvedik 6, Karakomik Filmler ve Mucize 2: Aşk filmlerinin sadece sinemalarda gösterileceğini söyledi.

Cuma günü ani bir karar ile Organize İşler Sazan Sarmalı‘nın Netflix‘te gösterilmesi sonrası sinema sektöründe ortalık biraz karıştı. BKM‘den de bu duruma karşın bir açıklama gelmesiyle beraber herkesin için rahatlasa da sinema salonu sahiplerinin öfkeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması ile Desteklenmesi Hakkında Kanun, Resmi Gazete’de yayımlandı. Ama yasa çıkmadan önce satılan 7 milyon kampanyalı bilet 1 Temmuz tarihine kadar vizyona girecek filmler için uygulanmaya devam edecek. Bununla beraber Şahan Gökbakar – Togan Gökbakar, Recep İvedik 6’yı, Mahsun Kırmızıgül – Murat Tokat Mucize 2: Aşk’ı, Cem Yılmaz ise Karakomik Filmler’i herhangi bir VOD platformuna satmadıklarını belirttiler. Ayrıca BKM’nin diğer 4 sinema filminin de sinema salonlarında gösterime gireceği belirtildi.

cem yılmaz şahan gökbakar yılmaz erdoğan filmleri

Bakalım bu durum sonrası önümüzdeki tarihte neler yaşanacağını ilk önce sitemiz sertsesli.com aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.