Yeni Rammstein albümünden Radio şarkısı müzik videosuyla yayınlandı!

Yeni Rammstein albümünden Radio şarkısı müzik videosuyla yayınlandı!

Alman Endüstriyel metal müzik grubu Rammstein yeni albümünden Radio adlı parçasını klibiyle beraber yayınladı.

Popüler grup bundan tam 10 yıl önce 2009 yılında yayınladıkları ‘Liebe ist für alle da’ adlı 6. albümlerinin ardından dönüyorlar. 2018’in sonunda Rusya’nın Minsk şehrinde orkestra ve koro kısmını kayıt eden grup yeni albüme az kaldığını işaret etmişti. Grup şuan Till Lindemann, Richard Kruspe, Christian Lorenz, Christoph Schneider, Paul Landers ve Oliver Riedel olarak 6 kişiden oluşuyor. Yeni gelecek albümle ilgili gitarist Richard Kruspe‘nin bir süre önce verdiği röportajda; “2 sene önce ekiple beraber keyif almak için provalara başladıklarını belirtti. Böylece ortaya 28 adet fikir çıktı ve bunları duygusal ve hevesli olarak kullanıp yazıya dökmeye başladık.” diye yeni albüme az kaldığının müjdesini vermişti.

rammstein yeni albüm listesi radio şarkısı 2019 albümü ne zaman

 

Grubun yeni albümden Radio isimli tekli Jörn Heitmann yönetmenliğindeki videosunu bugün paylaştı. Rammstein grubunun kendi adıyla aynı olan 7. stüdyo albümü 17 Mayıs’ta piyasaya çıkacak.

Albümün tam şarkı listesi şöyle:

 1. Deutschland
 2. Radio
 3. Zeig Dich
 4. Ausländer
 5. Sex
 6. Puppe
 7. Was Ich Liebe
 8. Diamant
 9. Weit Weg
 10. Tattoo
 11. Hallomann

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.