Ralph Breaks the Internet Sinemalardan Önce Son Fragmanıyla Sitemizde

İlk filmi 2012’de yayınlanan çizgi film Wreck-It Ralph‘in devamı Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2 vizyon öncesi son fragmanı yayınlandı.

Sinemaya Oyunbozan Ralph adıyla buraya girdiği ve Ralph karakterinin sevimliliği ve saflığıyla dikkatimizi çekmişti. İlk filmde bir video oyununda kötü adam kahraman olmak istemesi ve rüyasını yerine getirmek için yola koyuluyor. Ancak bu arayışı yaşadığı tüm çarşıya hasar olarak geri dönüyordu. Kahramanlarımız bu sefer maceranın altı yıl sonrasında, Ralph ve Vanellope, şimdi arkadaşlarıyla çarşılarında bir wi-fi yönlendirici keşfetmeleri ve onları yeni bir maceraya götürmelerini konu ediniyor. Yönetmenlik koltuğunda Rich Moore‘un yanına Phil Johnston‘un da katılımıyla Jim Reardon ve Jennifer Lee ile hikayeyi yazıyorlar. Filmde IMDB, eBay, National Geographic ve daha birçok internet devinin yanlış telaffuzları da arka planda gözümüze çarpıyor. Seslendirme kadrosunda ise Gal Gadot, John C. Reilly, Sarah Silverman, Kelly Macdonald, Kristen Bell, Mandy Moore ve Alan Tudyk gibi daha birçok oyuncu yer alıyor.

The Latest Final Trailer for Ralph Breaks the Internet: Watch

Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph 2, 21 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.