Rage Against the Machine 2020 yılındaki konserleriyle geri dönüyor!
|

Rage Against the Machine 2020 yılındaki konserleriyle geri dönüyor!

Rage Against the Machine grubu 2020 yılında sahnelere geri dönüyor. Grup 2020 turne tarihlerini açıkladı.

Amerikalı müzik grubu 2020 yılında geri döneceğini resmi sosyal medya hesaplarından paylaştı. Rage veya RATM olarak da bilinen grup 1991 yılında Kaliforniya, ABD’de kurulmuştur. Grup, müziklerinde ele aldıkları sol görüşleri, kapitalizm karşıtı tutumları ile thrash metal, hip hop ve punk rock’ı kapsayan türdeki şarkıları ile geniş kitlelere ulaşmıştır. Grubun solisti Zack de la Rocha‘nın 2000 yılında gruptan ayrılmasıyla dağılan grup 2007’de geri dönerek 2011’e kadar turnelerini sürdürdü. Ancak son albümleri ‘Renegades’i 2000 yılında yayınlayan grup o seneden beri yeni bir albüm yada şarkı paylaşmadı. Grubun kısa süre önce birleşeceği ile ilgili sizlere duyurmuştuk. Öncesinde ise grup kendi adındaki albümü ile Evil Empire, The Battle of Los Angeles, Renegades ve Live at the Grand Olympic Auditorium albümleri 28 Eylül 2018 tarihinde plak olarak çıkarmıştı.

Rage Against the Machine 2020 turne tarihleri belli oldu!

Uzun bir zamandır birleşmeleri beklenen grup nihayet bu haberi resmi sosyal medya hesaplarından verdi. Grup bu konserler dışında Amerika’nın Dünya çapında en çok bilinen festivallerinden Coachella’da da headliner olarak sahne alacak. Şimdilik 5 konser tarihi açıklayan grubun buna devam edip etmeyeceği ve biletleri henüz belli değil. Rage Against the Machine grubu 2020 konserlerine Mart ayında başlayacak.

El Paso, TX – 26 Mart
Las Cruces, NM – 28 Mart
Phoenix, AZ – 30 Mart
Indio, CA – 10 Nisan
Indio, CA – 17 Nisan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.