Rage Against The Machine Albümleri Plak Formatında Geliyor

Amerikalı efsane müzik grubu Rage Against The Machine albümleri yeniden plak formatında basılıyor.

Rage Against the Machine, Rage veya RATM olarak da biliniyor. 1991 yılında Kaliforniya, ABD’de kurulmuştur. Grup, müziklerinde ele aldıkları sol görüşleri, kapitalizm karşıtı tutumları ile thrash metal, hip hop ve punk rock’ı kapsayan tarzları ile kitlesini arttırmıştır. Zack de la Rocha‘nın 2000 yılında gruptan ayrılmasıyla dağılan grup 2007’de geri dönerek 2011’e kadar turnelerine devam etmişti. Son albümleri ‘Renegades’i 2000 yılında yayınlayan grup o seneden beri kulaklarımızı yeni RATM melodilerinden mahrum bırakıyor. Let There Be Talk isimli radyo programına katılan Brad Wilk (Audioslave ve Prophets of Rage davulcusu) “Hiçbir şey beni Rage Against The Machine’in tekrardan toplanması kadar mutlu edemez. Hepimizin aynı sayfada olmamız gerçekten çok önemli.” diyerek sinyalleri yakmışlardı.

Rage Against the Machine Reissue for Discography on Vinyl

Rage Against the Machine, Evil Empire, The Battle of Los Angeles, Renegades ve Live at the Grand Olympic Auditorium albümleri 28 Eylül’de satışa sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.