PUBG Mobile 7. sezon özellikleri ve yeni silah Skorpion
|

PUBG Mobile 7. sezon özellikleri ve yeni silah Skorpion

PUBG Mobile 7. sezonuyla beraber oyuna birçok özellik, kostümler ve yeni bir silah geldi.

Son dönemde bütün dünyada popüler olan oyun ilgi görmeye devam ediyor. Oyun geçtiğimiz günlerde Çin’de para kazanmadığı için Tencent firması Game for Peace adlı PUBG‘nin daha barışçıl versiyonunu piyasaya sürmüştür. 15 mayıs’ta sona eren 6. sezonla beraber uzun bir süredir beklenen 7. sezon nihayet başladı. Bu sezonda oyuna yeni silahlar, araçlar, harita değişiklikleri ve Royale Pass ile beraber birçok yeni özellik geliyor. Yeni sezonda oyuna Yoldaş Sistemi ve Gameplay Management (Oyun Yönetimi Sistemi) gibi yenilikler ekleniyor. Oyun Yönetimi Sistemi’nde oyuncular için belirli bir saat oynama süresinden sonra yaş sınırına göre oyuna ulaşım kısıtlanacak. Yoldaş Sistemi ise yanınıza alacağınız bir evcil hayvan ile oyun için yalnız kalmamanızı sağlayacak. Ayrıca bu evcil hayvanı rakibiniz göremeyecek.

PUBG Mobile 7. sezon özellikleri

PUBG Mobile 7. sezon özellikleri

Yeni sezonda oyuna gelecek EZ Görev Lisansı ile oyuncular 1 hafta önceden zorlukları aktif edip oynayıp bununla birlikte her hafta ücretsiz görev kartı kazanmasını sağlayacak. Ayrıca oyuna eklenen yeni silah da şimdiden hakkında epey konuşuluyor. Skorpion adındaki 9 mm mermiyi destekleyen otomatik tabanca oyun içindeki tüm haritalarda kullanılabilecek. Mermi kapasitesi ise 20 adet ile sınırlı.

Yeni güncellemeyle ilgili öne çıkan özellikler şöyle:

– Kullanıcılar BP kullanarak ürün satın alabilecekler

– Güncellenen karakter sakalları ve paraşüt/uçuş parkuru

– Orta Doğu’da yer alan tüm oyuncular için özel sunucular eklendi

– “Abonelik” özelliğindeki ince ayarlar yapıldı

– Mağazaya kategori sekmeleri eklendi ve oyun içi kesintileri azaltmak için seste iyileştirmeler yapıldı

– Yeni avatar çerçeveleri ve AKM, Kar 98K, M4, UZI, kasklara yeni skinler eklendi.

Tüm bu eklentilerle beraber oyun son güncellemesinde 200 MB civarında bir boyut ile iOS ve Android platformları için rahatlıkla indirilebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.