1993’te başlayan Power Rangers maceramız uzun süreli aralığın ardından geri dönüş yapıyor. Haim Saban, Shuki Levy‘nin yarattığı ve 20 yıl sonra geri dönmeye hazırlanan Power Rangers‘dan fragman yayınlandı.

Dizi iyi uzaylıların yardımıyla, dünyayı kötü uzaylılardan kurtaran gençlerin maceralarını anlatmaktadır. Gençler kötü uzaylıları yenmek için, “zord” adı verilen dev robotları kontrol etmesini anlatan dizinin beğenilmesi ve 3 sezon sürmesi ile önce 1995’te Mighty Morphin Power Rangers: The Movie, 1997 yılında ise Turbo: A Power Rangers Movie adlı filmler çekiliyor. Bu kadar uzun süre sonra geri dönecek Power Rangers için bizde şimdiden heyecanlıyız.

Yönetmenliğini Dean Israelite‘ın üstlendiği, Elizabeth Banks ve Bryan Cranston‘ı kadrosunda bulunduran yapımın asıl yıldızları ise gençler. Sarı Ranger (Becky Gomez), mavi Ranger (RJ Cyler), siyah Ranger (Ludi Lin), kırmızı Ranger (Dacre Montgomery) ve pembe Ranger (Naomi Scott) oynuyor. Yeni filmde ise 5 sıradan gencin Angel Grove kasabasındaki sıradışı olaylar ve uzaylıların saldırı tehdidine kahramanlarımızın güçlerini keşfederek çok geç olmadan gezegeni kurtarmak için verecekleri uğraşı izleyeceğiz.

24 Mart’ta bütün dünyayla aynı zamanda Türkiye’de de gösterilecek filmden ilk fragmanı ve son fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Son Fragman :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…