Pokemon GO Yapımcısından Harry Potter: Wizards Unite Oyunu [Video]
|

Pokemon GO yapımcısının Harry Potter: Wizards Unite oyunundan ilk video paylaşıldı.

6 Temmuz 2016 tarihinde piyasaya sürüldüğünde 1-2 ay sürekli gündemde olan Niantic yeni oyunuyla dönüyor. Bu seferde birçok kişinin hem kitapları hem filmlerine hayran olduğu Harry Potter ile yeniden farklı bir oyun deneyimi bizleri bekliyor. Pokemon GO ile oyun bağımlılarını evlerden dışarı çıkartan firma bu sefer bu sokakları Potterhead’lerle doldurmaya çalışacak. Arttırılmış gerçekliğin ön planda olacağını gördüğümüz fragmanda Quidditch oyunundan Altın Snitch’i görüyoruz. Bazen büyüler atacağımız bazense çeşitli karaktere bürünerek filmden sahneleri arkadaşlarımızla oluşturmaya uğraşacağız. Ayrıca fantastik canavarların da yer alacağı oyunda bazen kendimizi ışınlayabileceğimizi de görüyoruz.

Harry Potter: Wizards Unite Game Coming 2019

Harry Potter: Wizards Unite oyunu 2019 yılı içinde IOS ve Android platformlarından indirilip oynanabilecek. Oyunla ilgili diğer tüm detayları şuradaki sitede bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.