Pixar SparkShorts Serisinden Kitbull Kısa Animasyonunu Paylaştı! (İzle)

Pixar SparkShorts Serisinden Kitbull Kısa Animasyonunu Paylaştı! (İzle)

Ünlü animasyon firması Pixar yeni serisinden Kitbull adlı kısa animasyonunu yayınladı.

Sinema dünyasına yaptıkları dışında YouTube kanalında da projeler üreten Pixar yeni serisi SparkShorts ile yoluna devam ediyor. Yeni başladıkları bu seride her hafta bir animasyona yer vermeye çalışan firmanın bu haftaki konuğu Rosana Sullivan imzalı bir yapım. Bu yapımda bir köpek ve kedinin korkuyla başlayan ancak hiç beklenmedik şekilde devam eden sonradan arkadaşlığa dönüşen bir hikaye anlatılıyor. 10 dakikayı aşmayan bu serideki videolar için firma: “SparkShorts programı, yeni hikaye anlatıcılarını ve yeni hikaye anlatma teknikleri keşfederek  yeni üretim iş akışlarını denemek için tasarlanmıştır. Bu filmler bugüne kadar Pixar’da yaptığımız işlerin dışında projeler.” diyerek durumu özetliyor. Bununla beraber daha önceden yayınlanmış olan Purl ve Smash and Grab adlı kısa animasyonları da aşağıdaki bağlantılardan seyredebilirsiniz.

kitbull pixar kısa animasyon youtube izle sparkshorts

Rosana Sullivan ayrıca Coco, The Good Dinosaur ve The Incredibles 2 gibi önemli animasyonlarda çalışmış. Sanatçının Kitbull adlı yapımını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Purl

Smash and Grab

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.