Peri Ağzı Olmayan Kız Film İncelemesi
|

Peri Ağzı Olmayan Kız Film İncelemesi

Can Evrenol‘un yeni uzun metrajlı Peri: Ağzı Olmayan Kız (Girl With No Mouth) filmini ilk gösterimlerinden birinde, !f İstanbul 2019‘da izledik. Filmde Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek, Kaan Alp Dayı, Sermet Yeşil, Mehmet Yılmaz Ak gibi isimler rol alıyor.  Filmin yapımcılığını yönetmenin kendisi, Müge Büyüktalaş, Caner Özyurtlu, Kanat Doğramacı, Müge Özen ve Kemal Kaplanoğlu üstleniyor.  Görüntü yönetiminde Meryem Yavuz, kurguda Erkan Özekan, film müziklerinde Deniz Güngören, sanat tasarımında Elif Domaniç ve makyajda Murat Polat çalışıyor.

İlginizi Çekebilir: Can Evrenol Peri: Ağzı Olmayan Kız filminden ilk fragman yayında!

Film büyük bir felaket sonrası (Post-apokaliptik) dünyada bir çocuk grubunun macerasını ve hayatta kalma mücadelesini izleyiciye aktarıyor. Hikayesinin ilerleyişi, oyunculukları ve etkileyici görselliğiyle uluslararası arenada bu türdeki filmlerden aşağı kalır yanı olmayan bu filmi biz beğendik. Bu filmle alakalı detaylı fikirlerimizi !f İstanbul 2019 video playlistimizden bulabilirsiniz. Ayrıca Zararına Sohbetler‘in yaptığı Seanslar adlı serimizi de aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.