Pearl Jam Yeni Can’t Deny Me Şarkısını Paylaştı

Grunge türünün önde gelen gruplarından Pearl Jam yeni şarkısı Can’t Deny Me geldi.

Amerikalı alternatif, grunge türünün önemli isimlerinden Pearl Jam son albümünü 2013 yılında yayınlamıştı. 5 yıl önce yayınladıkları “Lightning Bolt” sonrasında yeni gelecek albümlerinden bir parçanın ufak bir kısmını Twitter’dan paylaştı. Twitter’dan sadece 25 saniyenin paylaşıldığı parça Pearl Jam – Ten Club üyeleri için dinlemeye açılmış durumda. Donald Trump’a yönelik protest bir tavır edinen şarkıda grup “The higher, the farther, the faster you fly / You may be rich but you can’t deny me / Got nothing, got nothing but the will to survive / You can’t control and you can’t deny me / Watch as the roots take hold / the country you are representing / critical condition.” diyerek Trump‘a sesini duyurmaya çalışıyor. Şarkının da bu hafta içinde yayınlanması bekleniyor.

Pearl Jam - Can't Deny Me

Can’t Deny Me‘nin bir kısmını aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz. Tamamını ise şuradaki bağlantıdan Ten Club’a üye olarak dinleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.