Payitaht Abdülhamid 84. bölüm full HD izle! Payitaht 85. bölüm fragmanı!

Payitaht Abdülhamid 85. bölüm 10 Mayıs TRT 1 ekranlarında yayında olacak.

Payitaht Abdülhamid 84. bölüm özeti:

Dizinin bir önceki bölüm özeti şöyle: “Abdülhamid’i öldürmek üzere, sarayı ve Payitaht’ı bombalamaya gelen İngiliz gemileri hızla şehre yaklaşmaktadırlar.

Rothschild, Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için İngiliz gemilerini durdurmak, kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır. Vekiller Vembery’in elindedir.  Vembery bu kez sadece kendisi için savaşmaktadır. Hem Abdülhamid’e, hem de Rothschild’e istediklerini yaptırabilmek için acımasızca saldırır. Yapılan bir katliam Abdülhamid’i kahreder. Rothshcild Abdülhamid’e karşı eski gücünü kazanabilmek ve Vembery’den kurtulmak için Şivenaz’la bir plan yapar. Şivenaz Abdülhamid’in karşısına çıkar, ama bu kez son oyununu oynayacaktır.

Halil Halid ve adamları Joris’i yakalamaya çalışırken Vicinio’nun ortaya çıkması dengeleri değiştirir. Halil Halid Vicinio’nun kaçırdıklarını kurtarabilmek için uğraşırken Joris’le yolları tekrar kesişir. Şivenaz, Seniha’yı etkisiz hale getirmiş, Bidar’ın tam itimadını kazanmanın peşine düşmüştür. Ancak bu kez hiçbir şey planladığı gibi gitmeyecektir. Şivenaz nihayet yakalanacak mı? Halil Halid Vicinio’ya karşı düşmanı Jorris’le işbirliği mi yapacak? Abdülhamid Vembery ve Rotschilde’e karşı nasıl bir zafer kazanacak?”

Dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta cuma günü TRT 1 kanalında devam edecek. Payitaht Abdülhamid 84. bölüm bu akşam yayınlanıyor.

Payitaht Abdülhamid 85. bölüm fragmanı yayında mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Payitaht Abdülhamid Oyuncuları

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya ve Duygu Gürcan

Yönetmen: Emre Konuk

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…