Payitaht Abdülhamid 84. bölüm full HD izle! Payitaht 85. bölüm fragmanı!

Payitaht Abdülhamid 84. bölüm full HD izle! Payitaht 85. bölüm fragmanı!

Payitaht Abdülhamid 85. bölüm 10 Mayıs TRT 1 ekranlarında yayında olacak.

Payitaht Abdülhamid 84. bölüm özeti:

Dizinin bir önceki bölüm özeti şöyle: “Abdülhamid’i öldürmek üzere, sarayı ve Payitaht’ı bombalamaya gelen İngiliz gemileri hızla şehre yaklaşmaktadırlar.

Rothschild, Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için İngiliz gemilerini durdurmak, kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır. Vekiller Vembery’in elindedir.  Vembery bu kez sadece kendisi için savaşmaktadır. Hem Abdülhamid’e, hem de Rothschild’e istediklerini yaptırabilmek için acımasızca saldırır. Yapılan bir katliam Abdülhamid’i kahreder. Rothshcild Abdülhamid’e karşı eski gücünü kazanabilmek ve Vembery’den kurtulmak için Şivenaz’la bir plan yapar. Şivenaz Abdülhamid’in karşısına çıkar, ama bu kez son oyununu oynayacaktır.

Halil Halid ve adamları Joris’i yakalamaya çalışırken Vicinio’nun ortaya çıkması dengeleri değiştirir. Halil Halid Vicinio’nun kaçırdıklarını kurtarabilmek için uğraşırken Joris’le yolları tekrar kesişir. Şivenaz, Seniha’yı etkisiz hale getirmiş, Bidar’ın tam itimadını kazanmanın peşine düşmüştür. Ancak bu kez hiçbir şey planladığı gibi gitmeyecektir. Şivenaz nihayet yakalanacak mı? Halil Halid Vicinio’ya karşı düşmanı Jorris’le işbirliği mi yapacak? Abdülhamid Vembery ve Rotschilde’e karşı nasıl bir zafer kazanacak?”

Dizinin yeni bölümü önümüzdeki hafta cuma günü TRT 1 kanalında devam edecek. Payitaht Abdülhamid 84. bölüm bu akşam yayınlanıyor.

Payitaht Abdülhamid 85. bölüm fragmanı yayında mı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Payitaht Abdülhamid Oyuncuları

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya ve Duygu Gürcan

Yönetmen: Emre Konuk

Aşağıdaki tek parça bağlantıdan son bölümünün tamamını izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.