Paul Rudd ve Steve Cogan'ın Başrolünde Oynadığı Ideal Home Filminden Fragman

Paul Rudd ve Steve Cogan başrolünde oynadığı Ideal Home isimli filmden ilk fragman geldi.

Yönetmenlik ve senaristliğini Andrew Fleming‘in yaptığı film sessiz sessiz gelen yapımlar arasına girdi. Kulaktan kulağa duyduğumuz fısıltıların ilk defa fragmanla aktarıldığı film nerede ne zaman vizyona gireceği belli değil. 2014 yılından beri beyazperdeden uzak kalan yönetmen bu filmde “Ünlü bir şef olan Erasmus ve partneri Paul ile birlikte mutlu ve rahatlarına düşkün bir hayat sürmektedirler. Bu durum bir akşam yemeğinde Erasmus’un, varlığını bile bilmediği torunu çiftinizi ziyarete gelince her şey altüst oluyor. Çocuğun babası hapiste ve çocuğun gidecek hiçbir yeri bulunmamaktadır. Erasmus ve Paul, uzun çocuğu yanlarına alırlar. İki taraf içinde yaşanan bu değişiklikler ve zorluklarla baş etmek zorunda kalmalarını ” anlatıyor.

Ideal Home Movie

Komedi ve Drama türündeki film bu sene içinde vizyona girecek ancak beyazperde mi ? İnternette mi ? Henüz bilemiyoruz. İlk fragmanı ise huzurlarınıza sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.