Patti Smith Just Kids Kitabının Yeni İçeriğiyle Tekrar Basılıyor

Patti Smith’i dinlemeyi çok seven birine verebileceğiniz en güzel hediyelerden Just Kids yenilenen içeriğiyle tekrar basılıyor.

Punk rock müziğinin efsane isimlerinden Patti’nin 2010 yılında National Book Award kazanan kitabı Penny Dreadful ve birçok dizi, filmin yaratıcı olan John Logan tarafından Showtime’da yayınlanacağı açıklanmıştı. Normalde kitapta olmayan kısımlarında bulunacağı ve mini-seri halinde televizyona uyarlanacağı söyleniyordu. Şu ana kadar bu olmadı ancak yenilenen içerikle beraber güzel bir hediye almış olacağız.  Patti Smith ve Robert Mapplethorpe’un aşk ve yükseliş hikayesini Çoluk Çocuk başlığıyla Türkçe’ye çevrilmişti. Kitabın yeni versiyonunda Patti tarafından yeni bir önsöz yazılacak. Ayrıca Judy Linn, Kate Simon ve Harry Smith tarafından çekilen ve daha önce hiçbir yerde gösterilmeyen fotoğraflar ve illüstrasyonlarla beraber yeniden basılacak.

Patti Smith’s Just Kids Gets New Edition With Unseen Photos

Just Kids, 23 Ekim’de Ecco etiketiyle yayınlanacak kitaba ön sipariş ile şuradaki Amazon bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.