|

Patti Smith, 23 Haziran’da İstanbul’da!

Bayağıdır yoktuk ama gitmedik. Olabildiğimiz kadar burada olacağız. Bizi yıldırmaya çalışanlar olacak. Susturmaya çalışanlar olacak. Ağzımıza, burnumuza gaz bombası atacaklar nefes aldırmamaya çalışacaklar. Biz alacağız. Biz kulaklığımızı çıkarmayacağız. Müzik çalarımızı kapatmayacağız. Kalemlerimizle daha çok kağıdı dolduracağız.

Şimdi size güzel bir haberimiz var. Duymuşsunuzdur. Patti Smith, 23 Haziran’da Zorlu Center PSM’de olacakmış. Biletler ise 29 Nisan’da satışa sunulacak. Patti en son 2007’de Türkiye’ye gelmiş ve Babylon’da 2 gün ard arda konser vermişti. Benim için hem yazdığı kitaplar, hem hayalgücü, müziği ve kişiliği ile önemli biri olan Patti Smith’i sizinde kaçırmamak isteyeceğinize eminim. Bugüne kadar 11 Stüdyo albümü, kitapları ve fotoğraf çalışmaları ile punk rock tarihine ve şekline yön veren şarkıcılardan olmuştur. Bence izlemek için bu şansınızı iyi kullanın derim. Şimdi biraz şarkılarından dinleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.