|

Partapart: IndieCity IV Festivali 5 Mart’ta Salon’da Olacak

Bu yıl 4. düzenlenecek bağımsız müzikleri duyacağımız festival 5 Mart’ta İKSV Salon’da olacak. Festival ile ilgili ayrıntılar şöyle.

12744424_1021249504604523_7089562325464297437_n

nedir? 

Ülkede bağımsız ve iyi müzik adına ümitlerimizi her zaman yüksek tutan plak şirketi Partapart’ın düzenlediği tek gecelik festival

hikâye
Müzikte her zaman daha kendine has duruşlar arayan insanları bir araya getirme amacıyla ilki 2012’de düzenlendi. Üç yıl boyunca Peyote’yi mesken tuttu, insanlar sokaklara taştı. Yerli ve yabancı müzik sahnesinin dikkat çeken gruplarını IndieCity çatısı altında topladı. Müzikseverler akşamın ilk saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar farklı müzik türlerinden birçok performansı izleme fırsatı yakaladı. Bugüne kadar solardip, The Away Days, Son Feci Bisiklet, Softa, Mind Shifter, Da Poet, Fakepakt, Men With A Plan, Astrofella ve Farfara gibi gruplar IndieCity sahnesini paylaştı. Yeni isimlerle IndieCity bu kez Salon sahnesinde geceyi başlatacak, etkinlik günü açıklanacak sürpriz bir mekânda ise sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

nasıl?
Yeni, özgün, farklı ve bağımsız seslerle kesintisiz müzik.

kim?
Weval, JMII, Gantz, Levni & Sloth Pallas, Z Axis, OtherMan, Seretan, İpek Görgün, Biblo, Gantz, Kaan Düzarat, Mind Shifter, Sine & Noise, Cüneyt Taylan, Ongun Tütüncü, Partapart Likes

biletler sadece Biletix ve Salon IKSV gişelerinde.
Ayakta 50 TL Öğrenci 40 TL

*************************************************************************
Indiecity after partisi Salon IKSV’den sonra etkinlik günü açıklanacak sürpriz bir mekânda ise sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

After party’e katılım sadece festival biletiyle olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.