Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’te Yayınlandı! (Fragman)

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Netflix’te Yayınlandı! (Fragman)

Gişenin en hasılatlı filmlerinden olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmi bugün itibariyle Netflix’te yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında yönetmenliğini üstlenip oynadığı Organize İşler serisinin ikinci filmi kısa süre önce vizyona girmişti. İstanbul’da geçen ilk filmde, masumlar ve suçlular dirsek temasında, birbirlerine uyumlu bir şekilde yaşamlarına anlatılıyordu. Süpermen kostümü giyerek hayatını kazanmaya çalışan sıradan biri kendisini bir anda suç dünyasında bulur. Suç dünyasının tam ortasında bir masuma aşık olur. Ardından kendisi dahil herkesin kafasını karıştıracak ve bir şekilde hayatta kalmaya uğraşmalarını izlemiştik.

organize işler sazan sarmalı netflix izle

İkinci filmde ise Asım Noyan ve çetesinin maceralarının devamını görüyoruz. Filmin deyişine göre İstanbul’da masumlar, suçlular ve ‘daha’ suçlular vardır deniliyor. Görüntü yönetmenliğinde Jean Paul Seresin’in bulunduğu yapımda Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer, Ekin Türkmen, Bensu Soral ve Demet Evgar gibi oyuncular yer alıyor. 1 Şubat’ta vizyona giren ve 1400 salonda gösterilen film 1 milyon 497 bin 202 kişi tarafından izlendi. Bu sonuçlarla beraber film 7 gün içinde 23 milyon TL’lik ulaşılması zor bir gelir elde ettiğini bir önceki haberimizde paylaşmıştık. Film henüz vizyondan kalkmadan bugün Netflix‘in sürpriz hareketiyle vizyondaki üçüncü haftasına giren yapım platformda yerini aldı. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 15 şubat yani bugünden itibaren Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkede izleyicilerle buluşuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.