Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 7 Günde 23 Milyon TL Hasılat Elde Etti!

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 7 Günde 23 Milyon TL Hasılat Elde Etti!

Gişeye girmesi olay olan Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin ilk hafta hasılatı belli oldu.

Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında yönetmenliğini üstlenip oynadığı Organize İşler serisinin ikinci filmi vizyona girdi. İstanbul’da geçen ilk filmde, masumlar ve suçlular dirsek temasında, birbirlerine uyumlu bir şekilde yaşamlarına devam ediyorlardı. Süpermen kostümü giyerek hayatını kazanmaya çalışan sıradan biri kendisini bir anda suç dünyasında bulur. Suç dünyasının tam ortasında bir masuma aşık olur. Ardından kendisi dahil herkesin kafasını karıştıracak ve bir şekilde hayatta kalmaya uğraşmalarını görüyorduk. Filmin deyişine göre İstanbul’da masumlar, suçlular ve ‘daha’ suçlular vardır diyerek belirtiliyor. Görüntü yönetmenliğinde Jean Paul Seresin’in bulunduğu filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer, Ekin Türkmen, Bensu Soral ve Demet Evgar gibi oyuncular bulunuyor. 1 Şubat’ta vizyona giren ve 1400 salonda gösterilen film 1 milyon 497 bin 202 kişi tarafından izlendi. Bu sonuçlarla beraber film 7 gün içinde 23 milyon TL’lik ulaşılması zor bir gelir elde etti. Organize İşler 2 Box Office sonuçlarına ise şuradan göz atabilirsiniz.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Poster FragmanOrganize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin bu sonucu Yılmaz Erdoğan ile yapımcı şirket BKM’yi sevindirdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.