Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filminden İlk Video

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Filminden İlk Video

İlk filmiyle öne çıkan yapımın Organize İşler 2: Sazan Sarmalı setinden ilk video yayınlandı.

Yılmaz Erdoğan’ın 2005 yılında yönetmenliğini üstlenip oynadığı Organize İşler geri dönüyor. İstanbul’da geçen ilk filmde, masumlar ve suçlular dirsek temasında, birbirlerine uyumlu bir şekilde yaşamlarına devam ediyorlardı. Süpermen kostümü giyerek hayatını kazanmaya çalışan sıradan biri kendisini bir anda suç dünyasında bulur. Suç dünyasının tam ortasında bir masuma aşık olur. Ardından kendisi dahil herkesin kafasını karıştıracak ve bir şekilde hayatta kalmaya uğraşmalarını görüyorduk. Filmin deyişine göre İstanbul’da masumlar, suçlular ve ‘daha’ suçlular vardır diyerek belirtiliyor. Yılmaz Erdoğan’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı anons ile ikinci filmin başladığını duyurmuştu.

Organize İşler 2'den Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

Görüntü yönetmenliğinde Jean Paul Seresin’in bulunduğu filmde Kıvanç Tatlıtuğ, Ata Demirer, Ekin Türkmen, Bensu Soral ve Demet Evgar gibi oyuncular yer alıyor. Cem Yılmaz, Tolga Çevik, Demet Akbağ ve Özgü Namal gibi isimlerin de yer alacağı söyleniyor. Organize İşler 2, 4 Ocak 2019 tarihinde vizyona girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.