Orange Is The New Black Son Sezonuyla Ekranlara Veda Ediyor

2013 yılının yaz aylarında Netflix dünyasıyla dağıtımına başlayan Orange Is The New Black, 7. sezon ile ekranlara veda ediyor.

Jenji Kohan tarafından yaratılan komedi-drama türündeki dizi Piper Kerman’ın (Taylor Schilling) kendi hapishane deneyimlerini anlatıyor. Bu deneyimler “Orange Is the New Black: My Year in a Women’s Prison” adlı kitaptan uyarlanıyor. Dizi, New York’da yaşayan biseksüel kadın karakterindeki Piper Chapman’ın yaşamı etrafında başlıyor. Piper üniversitede tanıştığı bir uyuşturucu satıcısı olan kız arkadaşı Alex Vause (Laura Prepon) yüzünden 15 aylık hapis cezası alır. Hayatının yönü değişen Piper, nişanlısı Larry Bloom (Jason Biggs) ile olan New York City’deki normal hayatını bırakarak, cezasını federal hapishanede çekmeye başlar. Yeni sezonda ise bu sefer başka bir hapishaneye gönderilen karakterlerimiz orada yeni insanlar ve zorluklarla karşılaşmıştı.

OITNB, 2019 yılında 7. sezonuyla yayından kaldırılacağı açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.