One Love Festival 15 bilet fiyatları ve programı açıklandı!

One Love Festival 15 biletleri, sanatçı programı ve detayları belli oldu.

Bir süredir ortalıktan kaybolan yazın en neşeli ve ışıltılı festivallerinden biri geri dönüyor. Uzun süre önce festivalin yapılmasıyla ilgili çıkan siyasi sorunlar umarız düzelmiştir. Siyasetin müziğe ve sanata bulaşmamasını istiyoruz. Festivalin tanıtım sloganı da buna uygun olarak “Arkasında günlük güneşlik anılar, önünde umut dolu bi’ yazla One Love Festival 15’inci yılında evine dönüyor.” şeklinde olmuş. Son olarak 2015 yılında düzenlenen festival bu yıl iddialı bir sanatçı kadrosu ve programla beraber geliyor. Festivalde bu yıl öne çıkan The Blaze ve Years&Years ile beraber 20 Temmuz’da İstanbul Parkorman’da ve Volkswagen Arena’da olmak üzere 2 ayrı mekanda, toplam 5 farklı sahnede gerçekleşecek.

One Love Festival 15’te bu yıl yer alacak gruplar ve sanatçılar listesi

One Love Festival 15’te bu yıl yer alacak gruplar ve sanatçılar listesi

Festivalde toplam 5 adet sahne yer alacak. Birlikte Güzel Sahnesi’nde Fransız müzik prodüktörü ve yönetmen Guillaume ve Jonathan Alric ikilisinin dans müziği projesi The Blaze; İngiltere çıkışlı electro-pop üçlüsü Years & Years; Londra çıkışlı Mercury Prize adayı, soul ve blues şarkı yazarı Michael Kiwanuka; Amsterdam çıkışlı krautrock, caz afrobeat ve dans müziği etkilerini enstrümanlarıyla bir araya getiren Jungle by Night konser verecek. Türkçe rap müzikten ise Kamufle, canlı orkestrası ve konuklarının eşlik edeceği “Kamufle & Brothers” projesi ile bulunacak.

Diğer bir sahnede ise Ezhel ve son albümleri “Fırtınayt” ile Büyük Ev Ablukada; indie pop ve elektro-pop tarzındaki albümleriyle tanınan Danimarkalı müzisyen, besteci, söz yazarı ve dansçı Oh Land yer alıyor. Gaye Su Akyol, Gözyaşı Çetesi; İngiltere müzik sahnesinden Skinny Pelembe ve yaptıkları müziği “ruh pop” olarak tanımlayan İstanbullu alternatif müzik grubu Ati ve Aşk Üçgeni sahne alacak.

Programlaması Red Bull tarafından yapılan Parkorman’da yer alacak “Red Bull presents” sahnesinde ise Amsterdam müzik sahnesinden DJ ve prodüktör Max Abysmal; elektronik ritimler ve soul dolu groove’lar arasında mekik dokuyan setleriyle bilinen Hollandalı DJ Carista; Hollanda’nın ünlü festivali Dekmantel’in kurucusu olan DJ ikilisi Dekmantel Soundsystem; dans ve elektronik müzik dendiğinde uluslararası festivallerin aranan isimleri arasında yer alan Palms Trax ile birlikte Ozoyo, Afyonbando, Kerem Akdağ ve Ece Özel gibi Türkiye’den DJ ve prodüktörler, One Love Festival 15 etkinliğine katılanları eğlendirmeye hazırlanıyor.

Ayrıca Ikaru, Hedonutopia, Mind Shifter, In Hoodies ve 2015’te Ankara’da kurulan rock’n roll grubu Al’York Audioban Music Embassy Sahnesi’nde olacak. Festivalin gece programı ise Volkswagen Arena’da devam edecek. One Love Festival 15 ile ilgili tüm detaylara ve biletlere şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Parkorman – Kapı Açılış: 12:00 Kapanış: 23:59
Volkswagen Arena – Kapı Açılış: 23:30 Kapanış: 06:00

Day & Night – 130.00 TL – TÜKENDİ
1.Avantajlı Dönem Day & Night – 190.00 TL – TÜKENDİ
2.Avantajlı Dönem Day & Night – 210.00 TL Yoğun İstek üzerine kısıtlı sayıda Satışta! 

155.50 TL – TÜKENDİ

Bu arada sitemizden diğer etkinliklerle ilgili detaylı bilgilere de şu bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 filminin vizyon tarihi açıklandı!

Spider-Man: Into The Spider-Verse 2 filminin vizyon tarihi açıklandı. Animasyon filmin devamı…