Once Upon A Time in Hollywood

Quentin Tarantino’nun yeni filmi Once Upon A Time in Hollywood resmi fragmanı paylaşıldı.

Başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in bulunduğu filmin geçen gün prömiyeri yapıldı. 72. Cannes Film Festivali prömiyeriyle sahneye çıkan yönetmenlik ve senaryosu Quentin Tarantino’ya ait olduğu yapımda 1969’lu yıllara geri dönüyoruz. Senaryosunun Los Angeles’ta geçtiği filmde bir televizyon oyuncusu ve dublörlüğü, Charles Manson cinayetleri sırasında film endüstrisinde kendilerine bir isim yapmak için bir Hollywood’da başından geçen acayip olaylar anlatılacak. Bu filmde Leonardo Di Caprio’yu ünü sönmekte olan bir Western yıldızı Rick Dalton karakteriyle tanırken Brad Pitt‘i ise onun dublörlüğündeki Cliff Booth adıyla izleyeceğiz. Margot Robbie de 60’lı yılların ünlü aktrislerinden olan Sharon Tate’i canlandırıyor.

Once Upon A Time in Hollywood filmi 72. Cannes Film Festivali'nde 

Once Upon A Time in Hollywood filmi 72. Cannes Film Festivali’nde 

Başrollere filmde birçok tanınmış oyuncu eşlik ediyor. Bu isimler arasında Margot Robbie, Al Pacino, Damian Lewis, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Kurt Russell, Tim Roth ve Michael Madsen gibi isimler yer alıyor. Yönetmen Tarantino, 1969 yılındaki bir dönemi anlatacağı için mutlu olduğunu belirtiyor.

Film, Amerika’da 26 Temmuz tarihinde Türkiye’de ise 23 Ağustos’ta vizyona girecek.

Tarantino spoiler verilmemesi hakkında yazdığı mektubunda, “Ben sinemayı seviyorum, siz sinemayı seviyorsunuz. Bu, bir hikayeyi ilk kez keşfetme yolculuğu. Oyuncular ve tüm ekip, orijinal bir şey yaratmak için çok çalıştı ve ben sizden sadece bu filmi daha sonra izleyecek olanların filmle ilgili aynı deneyimi yaşamalarını engellemekten kaçınmanızı istiyorum.” diyerek bu konunu altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…