Nuri Bilge Ceylan'ın Yeni Filmi Ahlat Ağacı’ndan Poster ve Görseller

Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filmi Ahlat Ağacı’ndan poster ve görseller yayınlandı.

Yaptığı her yeni filmde ödüllere doyamayan yönetmenlerden Nuri Bilge Ceylan yeni filmiyle dönüyor. Bundan birkaç sene önce Kış Uykusu ile Cannes Film Festivali’nde aldığı Altın Palmiye yarışında tekrar öne çıkacak görünüyor. 71. Cannes Film Festivali’nde galasını yapacak filmin sinopsisi şu şekilde : “Bazıları için taşra, tüm umutların eninde sonunda yalnızlıkla kesiştiği bir sürgün yeridir. Tıpkı babaların ve oğulların kesişen kaderleri gibi, tüm umutların, hayallerin, çaresizlikle kesiştiği hudutsuz bir sürgün yeri…” Kadrosunda Doğu Dyemirkol, Ahmet Rıfat Şungar, Hazar Ergüçlü, Tamer Levent, Kadir Çermikli, Kubilay Tunçer ve Ercüment Balakoğlu gibi isimler bulunuyor.

Nuri Bilge Ceylan Ahlat Ağacı Poster, The Wild Pear Tree İzle

 

Gökhan Tiryaki’nin de görüntü yönetmenliğini yaptığı filmin 15 Ağustos’ta Fransa’da vizyona girmesi bekleniyor. The Wild Pear Tree (Ahlat Ağacı) ismiyle Fransa/Türkiye/Almanya/Bulgaristan/Makedonya/Bosna/İsveç ortak yapımı filmin poster ve görselleri için buyurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.