Nöbet 5. bölüm full HD tek parça izle! Nöbet 6. bölüm fragmanı yayında!

Nöbet 5. bölüm full HD tek parça izle! Nöbet 6. bölüm fragmanı yayında!

Nöbet 6. bölüm 14 Nisan pazar günü Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Nöbet 5. bölüm özeti:

Bir önceki bölümün özeti: “Ahmet Paşa’nın emriyle, Binbaşı Barış ve Yiğit Alkan bölgede beraber çalışacak! Paşa’nın sonsuz güvendiği bu kahramanlar Elmalı’da dönen olayları çözebilecek mi? Ziya Cevran’ ın Çemberi Daralıyor!Gerilim hattındaki patlamada bulunan silahın sahibi Ziya Cevran! Bu gelişme Binbaşı Barış ve Ziya Cevran’ı karşı karşıya getiriyor. Ancak silahın üzerinde bulunan parmak izi başka birine ait. Olayı aydınlığa çıkaracak bu parmak izinin sahibi kim? Büyük Plan İçin Jennifer’a Darko’dan Destek geliyor.

Bölgeden aldığı bilgiler ve Zilfo ile güçlenen Jennifer büyük bir hedefe kitlenir. Hedef, Ahmet Paşa’dır! Bu plan için ona bir destek de Darko’dan geliyor. Acımasızlığı ve döktüğü kanlarla nam salmış Darko, Jennifer’ın sınır ötesindeki kolu olmuştur. Bu planlanan büyük eylem Jennifer’ın istediği gibi mi sonuçlanacak?”

Dizinin yeni bölümü şuan Show TV yayın akışında yerini aldı. Yeni bölüm önümüzdeki pazar günü devam edecek.

Nöbet 6. bölüm fragmanı yayında!

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin Oyuncuları

Yurdaer Okur, Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci

Yönetmen: Gökhan Erkut

Son bölümün tamamını aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.